Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Künye Sitene Ekle Tüm Yazarlar
Yılmaz Ailesinin mutlu günü
Esenlerin tanınmış Gazetecilerinden Sait Yılmaz’ın oğlu Hüseyin Yılmaz hayatını Kübra Türküz ile birleştirerek dünya evine girdiler.
Paylas

İBB Florya Sosyal Tesislerinde düzenlenen düğüne damadın anne ve babası Emine – Sait Yılmaz çifti ile dünürleri gelen misafirlerini tek tek karşılayarak tebrikleri kabul ettiler.

İBB Florya Sosyal Tesislerinde düzenlenen düğün ve nikâh törenini Esenler Belediye Başkanı Yardımcısı Av. Osman Gökçebaş kıydı. Şahitliklerini ise Ak Parti Esenler ilçe başkanı Av. Umut Özkan, Esenler Rizeliler Der. Bşk.Süleyman Kahveci, Damadın Dedesi Hüseyin Öztürk yanı sıra aile büyükleri şahitlik yaptı. Nikâh töreni sonrası evlilik cüzdanını Ak Parti ilçe başkanı Av. Umit Özkan geline taktim etti. 

Nikâh merasimi sonrası Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Av. Osman Gökçebaş ve Ak Parti Esenler ilçe başkanı Av. Umut Özkan kısa bir konuşma yaptılar.

Takı merasiminden sonra Karadeniz yöresi sanatçısı kemençe eşliğinde horan ve halaylar oynandı. Gecenin sonunda ailece çekilen hatıra fotoğrafları sonunda düğün sona erdi.

Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
18-09-2019 06:59 - 619 Okunma
Oy Kullan Sonuçlar
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda Site Haritası
 
Esenlerin Güçlü Sesi - Tüm hakları saklıdır 2014 ®