Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Künye Sitene Ekle Tüm Yazarlar
VİDEO | İşte İmamoğlu provokasyonunu başlatan AKP'li başkanın gerçek yüzü
Bayramlaşmanın yapıldığı mekanın önünde bir yurttaş Göksu'ya sıkıntısını anlatmaya çalıştı. Yurttaş, "8 ay oldu iş bulamıyorum" dedi. Göksu, elinin tersiyle yurttaşa git işareti yaptı.
Paylas

Esenler Belediye Başkanı ve AKP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Grup Başkanvekili Tevfik Göksu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yla Esenler'de hemşeri derneklerine üye olan yurttaşlarla buluştu.

Bayramlaşmanın yapıldığı mekanın önünde bir vatandaş Göksu'ya sıkıntısını anlatmaya çalıştı. Yurttaş, "Sekiz ay oldu iş bulamıyorum" dedi. Göksu, elinin tersiyle yurtaşa git işareti yaptı.

Tevfik Göksu'nun yanındaki yandaşları iş bulamadığını söyleyen yurttaşa tepki gösterdi ve onu alandan uzaklaştırdı.

PROVOKASYONU O BAŞLATMIŞTI
Katıldığı bir iftar programında konuşma yapan Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan daha sonra da mazbatası elinden alınan Ekrem İmamoğlu'na karşı yalanlarını sıralamıştı.

İmamoğlu'nun kazanmasına en çok Yunan medyasının sevindiğini iddia eden Göksu daha sonra İmamoğlu'nun nereli olduğunu iftar programına katılan yurttaşlara sordu. Yurttaşlardan “Trabzon” cevabını alan Göksu “E hesap başka” demişti.

Haber:Yurthaber

Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
07-06-2019 11:26 - 1689 Okunma
Oy Kullan Sonuçlar
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda Site Haritası
 
Esenlerin Güçlü Sesi - Tüm hakları saklıdır 2014 ®