Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Künye Sitene Ekle Tüm Yazarlar
Trakya Balkan Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri, Esenler’de düzenlenen iftar programında bir araya geldi.
Esenler Gürses Düğün Salonunda düzenlenen iftar programı, Trakya Rumeli Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği üyelerini buluşturdu.
Paylas

Esenler Dörtyol meydanında bulunan Gürses Düğün Salonunda ki Ramazan Etkinlik programına, AK Parti Esenler İlçe Başkan Yardımcısı Erdal Başak, CHP Esenler İlçe Başkanı Bülent Ütebay, İYİ Parti Esenler İlçe Başkanı Recep Özkan, siyasi partilerin yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleri, ESDEF Başkanı Cuma Helvacı ile çok sayıda vatandaş katıldı. Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda ezanın okunmasıyla oruçlar açıldı. Ardından program protokol konuşmaları ile devam etti.

“EMPERYALİZME KARŞI BİRLEŞMELİYİZ”

Ramazan ayının paylaşma ve yardımlaşma ayı olduğunu dile getiren Trakya Rumeli Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Kemal Sargın “Bizi milletçe yok etmek isteyen emperyalizme karşı ve bizi yok etmek isteyen kapitalizme karşı milletçe mücadele etmemiz gerekir, etrafımız dış güçler tarafından çevrilmiş durumdadır.

Ramazan her şeyden önce birlik ve beraberliğimizin kuvvetlendiği, manevi yönü çok önemli olan bir ibadet ayı. Bu mübarek günde sizlerle bir arada olduğumuz için mutluyuz. Herkese hayırlı Ramazanlar diliyorum” diye konuştu.

Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
19-05-2019 09:18 - 615 Okunma
Oy Kullan Sonuçlar
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda Site Haritası
 
Esenlerin Güçlü Sesi - Tüm hakları saklıdır 2014 ®