Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Künye Sitene Ekle Tüm Yazarlar
TÜRK DÜNYASI HİZMET ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR
İstanbul Ülkü Ocakları tarafından bu yıl altıncısı düzenlenecek “Türk Dünyası Hizmet Ödülleri” 2 Şubat’ta gerçekleştirilecek görkemli bir törenle sahiplerini bulacak.
Paylas

TurkDunyasiOdulleri.com internet sitesinde yapılan ve her kullanıcının 12 farklı kategori için bir kez oy kullanabildiği oylamada sonucunda Türk Dünyası Hizmet ödülüne layık görülen kişi veya kurumlar Türk Dünyası Hizmet Ödüllerinin sahiplerine ödülleri Esenler’deki Prof.

Dr. Adem Baştürk Kültür Merkezi’nde düzenlenecek törende takdim edilecek.

Akademisyenden sporcuya, yazardan sosyal medyaya kadar çok sayıda kategoride yapılan oylamaya başta Türkiye olmak üzere Avrupa’daki gurbetçi vatandaşlarımızın yoğun ilgi göstermesi sebebiyle binlerce oy kullanıldı.

Geçtiğimiz yıllarda yoğun bir ilgiyle karşılanan törene, Türk dünyasından da birçok davetlinin katılması bekleniyor. Türk Dünyası Hizmet Ödülleri, İstanbul Ülkü

Ocakları’nın resmi sosyal medya hesaplarından ve Bengütürk kanalından canlı yayınlanacaktır.

TÜRK DÜNYASI HİZMET ÖDÜLLERİ

Türk Dünyası Hizmet Ödülleri, Türk dünyasının vizyon ve derinliğini güçlendiren başarılı kişiler ile kurumları onurlandırmak, Türk dünyasına katkı sunan çalışmaları hatırlatmak ve teşvik etmek amacıyla gerçekleştirilmektedir.

Türk dünyasına katkı sunan kişi, kurum ve çalışmaları bu vesileyle onure ederek, bu alanda yapılan çalışmaları genç nesillere tanıtıp onların örnek alınmasını sağlamak başlıca gayemizdir.

ÜLKÜ OCAKLARI İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI
 
TARİH: 2 Şubat Pazar / Saat:16:00

 

YER:  Prof. Dr. Adem Baştürk Kültür Merkezi / ESENLER
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
28-01-2020 10:03 - 1102 Okunma
Oy Kullan Sonuçlar
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda Site Haritası
 
Esenlerin Güçlü Sesi - Tüm hakları saklıdır 2014 ®