Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Künye Sitene Ekle Tüm Yazarlar
Onur Ayar’ın evlat acısı
Esenlerin tanınmış ailelerinden Mehmet Ayar’ın torunu, Onur Ayar’ın oğlu Mehmethan Yılmaz, doğuştan yakasına yapışan amansız kas hastalığı ve bir hafta önce kaptığı enfeksiyonla mücadelesine yenik düştü.
Paylas

Esenlerin tanınmış ailelerinden Mehmet Ayar’ın torunu, Onur Ayar’ın oğlu Mehmethan Yılmaz doğuştan yakasına yapışan amansız kas hastalığı ve bir hafta önce kaptığı enfeksiyonla mücadelesine yenik düştü. Mehmethan Yılmaz  Ayar 4 yaşında ailesini ve sevenlerini üzüntüye boğdu.

Onur Ayar’ın oğlu Mehmethan Yılmaz Ayar’ın cenazesi ikindi namazından sonra Esenler Merkez Camii’nde siyasilerin, esnafın ve gözü yaşlı sevenlerinin yoğun katılımıyla cenaze töreni düzenlendi.

Cenaze namazına Esenler Belediye Başkan Koordinatörü Mehmet Çelik, AK Parti Esenler belediye meclis üyeleri, CHP Esenler İlçe Başkanı Bülent Ütebay, MHP İlçe Başkanı Suat Yılmaz ve yardımcısı Nevzat Çatak, İYİ Parti meclis üyesi Cafer Turna, CHP eski meclis üyeleri Mustafa Usta, Yüksel Kılıç, CHP eski belediye başkan adayı Mahmut Aksal Örüklü ve siyasi partililer katılarak taziyelerini dilediler. Ayrıca Ayar Ailesi’nin Türkiye genelinde birçok üst düzey görevlerde bulunan bürokrat ve iş adamları cenaze namazına katılarak taziyeleri kabul ettiler.

Cenaze namazından sonra Esenler Kemer mahallesinde bulunan ve bir İlkokul Ortaokul ve Lise’den sınıf arkadaşım olan, minik Mehmethan Yılmaz Ayar’ın amcası olan Yılmaz Ayar (MARYOD)’ın mezarının bulunduğu aile kabristanlığında gözyaşları arasında toprağa verilirken cenazeye katılan herkes çok üzgündü. Ayakta durmakta zorlanan anne ve babası taziyeleri kabul etti…


Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
01-08-2019 09:13 - 343 Okunma
Oy Kullan Sonuçlar
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda Site Haritası
 
Esenlerin Güçlü Sesi - Tüm hakları saklıdır 2014 ®