Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Künye Sitene Ekle Tüm Yazarlar
NE TEPE,NE ÜÇYÜZLÜ İYİ PARTİ KAZANDI.
Tepe ve Üçyüzlü grubu aralarında 23/02/2020 Pazar günü Drone kahvede istişare toplantısı için bir araya geldiler.
Paylas

16/02/2020 tarihinde İyi Parti 2.Olağan kongreden ilçe başkanı adayı olan Cemal Karadeniz’in çekilmesinden sonra şaşkınlık yaratan Tepe ve Üçyüzlü grubu aralarında 23/02/2020 Pazar günü Drone kahvede istişare toplantısı için bir araya geldiler.
Toplantıda Cemal Karadeniz’in adaylıktan neden çekildiği konusunda aralarında tartıştılar fakat bir sonuca ulaşamadılar.
Toplantıda konuşulması gereken fakat dile getirilemeyen başlıkları derledik.

1)Herşey güzel gittiğinde neden Cemal Karadeniz adaylıktan cumartesi gecesi geç vakitlerde elindeki il ve ilçe delegelerinin listesini atarak çekildiğini söyleyip ayrıldığı?

2)Seçileceği kesin gözüyle bakılan Cemal Karadeniz böyle bir karara niçin vardığı?

3)Başkanlığı kazansaydı ilçe başkanlığında başkanlık görevini nasıl yapacağı?

Cemal Karadeniz ile yaptığımız röportajda Cemal Karadeniz’in son gece baştan konuşulanların sonradan yapılmadığını son gece ben değil bana destek olanların listeyi hazırladığını farkına vardığımda kendimi birilerinin güdümündeki başkan sıfatını taşıyacağımdan çekilmemin daha doğru olacağının farkına vardım.O saatten sonra kimseye bunu anlatamayacağımdan dolayı sessizliğimi korudum.Hakkımda olumsuz konuların geçeceğini ve savunmamın anlamsız olacağını anladım.Size soruyorum ben başkan seçilseydim ne kadar başkanlık yapabilirdim?

Kazanacağımızı anladıkları andan itibaren davranışların değişmesi listelerin yeniden kendi istekleri doğrultularında değiştirilmesi sonucunda başkanlık sıfatımın geçersiz ve önemsiz kılınacağını anladığım ve değer verdiğim İyi partiye de bu sebepten ötürü zarar verileceği için çekilme kararını verdim diye konuştu.

Bu kişiler uzun zamandır siyaset yaptıkları halde maalesef pasif kaldılar.Böyle bir durum karşısında  haberleşebilir  bir adayı yazar ve kongreye girebilirlerdi.Delege sayıları belli iken kongre sabahı haberleşerek bir aday çıkarabilirlerdi.dedi

-Devamı gelecek.

Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
23-02-2020 23:02 - 21471 Okunma
Oy Kullan Sonuçlar
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda Site Haritası
 
Esenlerin Güçlü Sesi - Tüm hakları saklıdır 2014 ®