Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Künye Sitene Ekle Tüm Yazarlar
Necla Nazır artık o tarikata bağlı kanalda çalışıyor.
'Dünya işlerinden elini eteğini çekmesiyle' bilinen Nejla Nazır, uzun zamandır 'Menzil tarikatıyla' bağlantılı olduğu bilinen Semerkand TV'de 'Hanımlar Buyurun' adlı bir program yapıyor.
Paylas

Tuğçe Tayfur annesi Necla Nazır'ın da her şeyden elini eteğini çektiğini belirterek "Annem hacı oldu, bir TV kanalında dini sohbet programı yapıyor" açıklamasında bulunmuştu.

Şarkıcı Ferdi Tayfur ile Necla Nazır'ın kızları Tuğçe Tayfur, geçen günlerde Beyaz TV'deki "Mertçe Sohbetler" programına konuk oldu. Tuğçe Tayfur’un açıklamalarında, babası Ferdi Tayfur'un müziği bıraktığı yönündeki sözleri çokça konuşuldu.

O röportajda dikkat çeken bir açıklama ise anne Necla Nazır’la ilgiliydi. Tuğçe Tayfur annesi Necla Nazır'ın da her şeyden elini eteğini çektiğini belirterek "Annem hacı oldu, bir TV kanalında dini sohbet programı yapıyor. Annem için bir film senaryosu yazdım ama artık oynamak istemiyor" açıklamasında bulunmuştu.

Peki, anne Necla Nazır’ın dini sohbet programı yaptığı TV kanalı hangisiydi? Odatv'nin haberine göre; Necla Nazır, uzun süredir “Menzil tarikatıyla” bağlantılı olan Semerkand TV'de “Hanımlar Buyrun” adlı programı yapıyor.

 

Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
24-11-2019 16:31 - 9296 Okunma
Oy Kullan Sonuçlar
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda Site Haritası
 
Esenlerin Güçlü Sesi - Tüm hakları saklıdır 2014 ®