Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Künye Sitene Ekle Tüm Yazarlar
Kiracı “Artık AKP İçin İstanbul yolun sonu”
Esenler İyi Parti Eski İlçe Başkanı ve iş adamı Necdet Kiracı Esenlerdeki ülkücüleri İmamoğlu’na destek için bir araya getirdi. Kiracı “23 Haziran sabahı unutamayacağınız bir ders vermek' Esenlerde Yaşayan Türk Milliyetçilerinin Ülkücülerin boynunun borcudur.”
Paylas

Mengen Kaffe de Kahvaltılı buluşmada CHP Bursa Milletvekili Yüksel Özkan, MHP Giresun eski milletvekili Murat Özkan Malatya Arapkir Belediye Başkanı Haluk Cömeroğlu ve Esenlerdeki ülkücüler katıldı.


Esenlerde her seçim döneminde doğru bildiğimiz düşüncelerimizi beyan ederek, kimseden korkmadan, çekinmeden fikrini açıklamış bir topluluk olarak İstanbul’da gerçekleşecek olan İBB seçimleriyle ilgili fikir ve görüşlerimizi siz değerli dostlarımız ve kamuoyuna deklare etmek için bir araya gelmiş bulunmaktayız.

“seçmeni PKK fetö gibi terör örgütüyle ilişkilendirme”
Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik krizin; toplumun her ferdine dokunduğu, canını yaktığı bir dönemden geçiyoruz. Canı yanan millete çözüm önerisi getirecek olan iktidarın ne yazık ki son 5 ayda kendi ikballeri, koltuk hırsları uğruna kendine oy vermeyenleri yaftalamaları, kazanılmış bir seçime şaibe karıştırmaları, seçmeni PKK fetö gibi terör örgütüyle ilişkilendirme çabalarına şahit oluyoruz.
Seçimler halkın iradesini ortaya koyduğu, kendisini kimin yöneteceğine karar verdiği demokrasinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Çıkan sonuca saygı duymak demokrasiye inanan her bireyin vatandaşlık görevidir.
Dileğimiz güzel İstanbul’umuz için Her şeyin Daha iyi olacağı bir yarındır. Umudumuz israfın olmadığı Ehliyet ve Liyakate dayalı bir hizmet anlayışının hakim olmasıdır.
Adaletin zedelendiği, kadrolaşmanın had safhaya ulaştığı, emsali görülmemiş bir israfın içinde olan İBB Ülkemizi yönetenlerinde içinde bulunduğu bu yönetim zafiyetini gözler önüne sermektedir

“Bunca çırpınış, kumpas, hakaret ve oyun bu nimetten vazgeçmek istemediklerinden.”
Türlü oyun ve baskıyla haksız bir şekilde yenileme kararı aldıkları İBB seçimleri bizlere şunu gösterdi ki; İstanbul hem İktidar sahiplerinin hem de yancılarının geçim kaynağı haline gelmiştir. Bunca çırpınış, kumpas, hakaret ve oyun bu nimetten vazgeçmek istemediklerinden.

“Yaptıkları yolsuzlukların, usulsüzlüklerin, haksız kadrolaşmaların ortaya çıkmasından korkanların çırpınışları artık nafile”
Yalan ve iftira siyaseti  bu sefer İstanbul'da tutmadı ve 31 Martta İstanbul bu köhnemiş zihniyetten kurtulmak için iradesini ortaya koydu.Yaptıkları yolsuzlukların, usulsüzlüklerin, haksız kadrolaşmaların ortaya çıkmasından korkanların çırpınışları artık nafile.Artık İstanbul onlar için yolun sonu.Seçimin yenilemiş olabilirler fakat gasp ettikleri İstanbul Halkının iradesine bir kez daha boyun eğecekler ve halkın,haklının karşısında boyun bükmeyi öğrenecekler…Hep birlikte 23 Haziranda bir kere daha bunu göstereceğiz..
 
“Çok zorlamayın, bizim gibi Ülkücülerden, Türk Milliyetçilerinden pkk’lı çıkmaz, fetöcü çıkmaz, bölücü çıkmaz”
Her seçim dönemi  toplumu ayrıştıran, ötekileştiren ve halkı nefret söylemleriyle kutuplaştıran  mevcut iktidarın yine aynı yollara tevessül edilmesini doğru bulmuyoruz.Ucuz siyasi söylemlerle seçim kazanabileceğini sanan İktidar yetkililerine tavsiyemiz ;çok zorlamayın, bizim gibi Ülkücülerden, Türk Milliyetçilerinden pkk’lı çıkmaz, fetocü çıkmaz,bölücü çıkmaz...!!!

“Ülkücüler asla unutmayacaktır. Fatiha bilmezler, kafatasçılar dediğiniz insanlar size oy vermez, veremez”
Eğer bölücü bir siyaset takıntınız varsa geçmişinizi sorgulamanız size gerçekler hakkında çok net fikir verecektir. Açılımla pkk, Ergenekon ve Balyoz davalarıyla Fetöye yaptığınız hizmetleri  Bu ülkenin mutlu ve güçlü olmasından başka dileği olmayan Ülkücüler asla unutmayacaktır.Fatiha bilmezler, kafatasçılar dediğiniz insanlar size oy vermez, veremez..

“17 yıldır Yüce Dinimizi sömürerek oy devşirdiniz”
17 yıldır Yüce Dinimizi sömürerek oy devşirdiniz, kişisel ikballeriniz uğruna tüm manevi değerleri ayaklar altına alan sizlere 23 Haziran sabahı unutamayacağınız bir ders vermek Esenlerde Yaşayan Türk Milliyetçilerinin Ülkücülerin boynunun borcudur.
Samimiyetin, Hoşgörünün ve tevazunun hakim olduğu bir yönetim anlayışını hakim kılacağına inandığımız Sayın Ekrem İMAMOĞLU’NA başarılar dileriz.

23 Hazirana kadar samimiyetine yürekten inandığımız Ekrem İMAMOĞLU İstanbul Büyükşehir Belediye Başkalığına tekrar seçilene kadar tüm gücümüzle çabalayacak ve hak yerini bulana kadar çalışacağız.
Sayın Ekrem İMAMOĞLU şahsında tecelli edeceğine inandığımız adaletli yönetim düşüncemizi tersine seyredecek durumlarda eleştiri hakkımız saklı kalmak koşuluyla, Bağımsız ve hür irademiz ile almış olduğumuz bu kararın Ülkemize, Milletimize ve İstanbul’umuza hayırlar getirmesini Yüce Allahtan dileriz. 
“HERŞEY GÜZEL OLACAK” dedi.

Necdet Kiracı’nın konuşmasının ardından CHP Bursa Milletvekili Yüksel Özkan, MHP Giresun eski milletvekili Murat Özkan ve Malatya Arapkir Belediye Başkanı Haluk Cömeroğlu birer konuşma yaptılar.

Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
17-06-2019 12:37 - 598 Okunma
Oy Kullan Sonuçlar
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda Site Haritası
 
Esenlerin Güçlü Sesi - Tüm hakları saklıdır 2014 ®