Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Künye Sitene Ekle Tüm Yazarlar
Karataş, Trafikte yeni dönemi resmen başlattı
Esenler Kaymakamı Adil Karataş “Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın” sloganıyla tanıtım programı gerçekleştirdi.
Paylas

Esenler Kaymakamı Adil Karataş “Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın” sloganıyla tanıtım programı gerçekleştirdi.

Esenler Dörtyol Merkez Camii önünde gerçekleşen etkinliğe, Esenler Kaymakamı Adil Karataş, Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Bolat, Esenler İlçe Emniyet Müdürü Hakan Bolat, Esenler Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Medi Daş, Esenler Tapu Müdürü Faruk Teksin, Esenler Vakıf Müdürü Ercan Özgenç, Esenler Tarım Müdürü Turgut Şişman, Esenler Nüfus Müdürü Kadem Varol, Esenler İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Arif Ateş, Esenler Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Atay Erdem, öğrenciler ve vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Dörtyol Merkez Cami önünde “öncelik hayatın, öncelik yayanın” sloganıyla yapılan etkinlikte, Esenler Kaymakamı Adil Karataş, Yerel Basına yapılan etkinliğin amacına ulaştığını söyledi.

Karataş, öncelik hayatın, öncelik yayanın” isimli bir sosyal dokunuş projesi yaptık. Yaya ayağını yola attığında araçların durmasını ve önceliğin yayalarda olduğunu, insan hayatının her şeyden önemli olduğunu vurguladık. Yaptığımız bu etkinlik özellikle Esenlerimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olur. Ben inanıyorum ve söylüyorum etkinliğimiz amacına ulaşmıştır, hayırlı olsun” dedi.

Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
07-02-2019 06:21 - 1433 Okunma
Oy Kullan Sonuçlar
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda Site Haritası
 
Esenlerin Güçlü Sesi - Tüm hakları saklıdır 2014 ®