Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Künye Sitene Ekle Tüm Yazarlar
HDP Esenler ‘de Yerel Demokrasi Adaylarını Açıkladı
Esenler’de herkesin merakla beklediği HDP belediye eş Başkanları beli oldu… Gülsün Öztürk- Celal Alphan
Paylas

HDP Esenler ‘de Yerel Demokrasi Adaylarını Açıkladı 
Esenler’de herkesin merakla beklediği HDP belediye eş Başkanları beli oldu. Gülsün Öztürk - Celal Alphan 


 
Halkların Demokratik Partisi´nin (HDP) yaklaşan 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde Esenler’de kimi aday göstereceği merakla bekleniyordu. HDP Esenler Belediye Eş Başkan adaylarını açıkladı; Belediye Eş Başkan Adayları Gülsüm Öztürk, Celal Alphan oldu.
 
HDP Esenler’de solu ve sosyalistleri temsil eden tek parti olarak 2019 yerel seçimlerde Esenler Belediye Eş Başkan adayları Gülsüm Öztürk, Celal Alphan isimleri olduğunu bugün açıkladı.

HDP Esenler ilçe başkanlığının yaptığı açıklamada “Esenler ilçe başkanlığı olarak Esenler tercihini yaptı, yerel demokrasi ve eşit hizmet için ve adaletli yönetim için iki arkadaşımızı görevlendirdik. Hedefimiz: yerelde demokrasi, eşitlik, halkın mutluluğu için mücadele kararlığıdır. Her şeyden önemlisi birlik içinde kardeşçe paylaşmak, yönetimde adaleti sağlamak için adaylarımızı belirledik.
 
31 Mart yerel seçimleri halkımızın geleceği ve çocuklarımızın yarınları için bir fırsattır. Emekçi halkımızın aydınlık yarınlarına pranga vurmak için kurulan ittifaka karşı, biz demokratik güçlerle halkın ittifakını oluşturduk ve oynanan oyunları boşa çıkaracağımıza inandığımız için bu yola çıktık. HDP olarak aldığımız kararla Esenler’de sol düşünenlere ve devrimcilere demokratik bir zemin sunduk” dedi.

Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
17-02-2019 08:35 - 1308 Okunma
Oy Kullan Sonuçlar
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda Site Haritası
 
Esenlerin Güçlü Sesi - Tüm hakları saklıdır 2014 ®