Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Künye Sitene Ekle Tüm Yazarlar
Hülya Koçyiğit’in damadının ortağına uyuşturucu operasyonu
Antalya Konyaaltı sahilini 8 yıllığına işletmesini alan Hülya Koçyiğit'in damadı Ender Alkoçlar'ın iş ortağı Suat Ünver'in bir gazeteci ve bir manken ile birlikte ‘Kokain’ alemi yaptıktan sonra bir araçta polis tarafından yakalandıkları iddiası gündeme bomba gibi düştü.
Paylas

Antalya Konyaaltı sahilini 8 yıllığına işletmesini alan Hülya Koçyiğit'in damadı Ender Alkoçlar'ın iş ortağı Suat Ünver'in bir gazeteci ve bir manken ile birlikte ‘Kokain’ alemi yaptıktan sonra bir araçta polis tarafından yakalandıkları iddiası gündeme bomba gibi düştü. ntalya narkotik polisi tarafından 07.SU… plakalı Mercedes marka araçta arama yapıldı.Yapılan aramada Suat Ünver ile, sevgilisi olduğu iddia edilen manken M.K ve AKP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in ilk döneminde Altın Portakal Filim Festivali korordinatörlüğünü yapan ve daha sonra Antalya EXPO 2016 tanıtım kadrosunda görev alan gazeteci E.İ. uyuşturucu bulundurduğu iddiası ile gözaltına alındı. KAN VE İDRAR ÖRNEKLERİ ALINDI Antalya Cumhuriyet Savcılığı’nın talimatı ile 24 Ağustos 2019 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube ekipleri tarafından Antalya Sema Yazar Polikliniği’ne sevk edilen işadamı Suat Ünver, sevgilisi olduğu iddia edilen M.K ve E.İ’den kan ve idrar örnekleri alındı. Kan ve idrar örnekleri alınan şüpheliler hakkında Antalya Cumhuriyet Savcılığı tarafından soruşturmanın sürdürüldüğü öğrenildi. İş adamının sevgilisi olduğu ileri sürülen M.K’nin ise 2012 yılındaki bir güzellik yarışmasında birinci olduğu iddia edildi.

ÜNVER, KONYAALTI SAHİLİNİ İŞLETTİ.. 

Antalyalı şirket Senatalya Turse’nin sahibi Suat Ünver, 2017 yılında Antalya Konyaaltı Sahili’ni AKP’li belediyeden 6 aylığına 875 bin TL’ye alarak işletmişti.

ALKOÇLAR İLE ORTAK OLUP, BALLI İHALEYİ ALDI

Senatalya Turse şirketinin sahibi Suat Ünver, geçtiğimiz aylarda ‘Bu ülkede kimse baskı altında değil, bilakis herkes fazla özgür.Yaptıklarından dolayı bir gün herkes Erdoğan’ı takdir edecek” sözleri ile çarpıcı açıklamalarla gündeme gelen, ünlü sinema sanatçısı Hülya Koçyiğit’in turizmci damadı Ender Alkoçlar ve kızı Gülşah’ın sahibi olduğu Alkoçlar A.Ş. İle ortak olup, yaz aylarında günde 40 bin civarında ziyaretçinin geldiği dünyaca ünlü Antalya Konyaaltı Sahili’nin işletmesini almıştı. 2018 yılından bu yana 8 yıllığına AKP’li Menderes Türel’in Antalya Büyükşehir Belediyesi başkanlığı döneminde 8 milyon 500 bin liralık bedelle Antalya Konyaaltı sahilinin işletme ihalesini alan, iş adamı Suat Ünver ve ortağı Ender Alkoçlar, Antalya Konyaaltı Plajı’nda inşa edilen 30 büfe 26 şezlong-şemsiye alanı, 40 işyeri, 2 kafe, 1 çay bahçesi ve 12 tuvaletin işletmeciliğini yapıyor.
Haber-yurthaber
 

Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
10-11-2019 12:48 - 5626 Okunma
Oy Kullan Sonuçlar
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda Site Haritası
 
Esenlerin Güçlü Sesi - Tüm hakları saklıdır 2014 ®