Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Künye Sitene Ekle Tüm Yazarlar
GÖKÇINAR; “BUNLARI İKTİDAR YAPANLAR, ŞİMDİ BIRAKIYORLAR, TELAŞ BUDUR…” 09 Haziran 2019
Esenler Saadet Partisi seçim startını verdi. Kahvaltılı basın toplantısında İBB Başkanı adayı Necdet Gökçınar açıklamalarda bulundu; Bunları iktidar yapanlar, şimdi bunları bırakıyorlar, telaş budur. Bu seçim sonrası millet ya mutlu olacak veya sebze kuyruğuna geçecek…”
Paylas
GÖKÇINAR; “BUNLARI İKTİDAR YAPANLAR, ŞİMDİ BIRAKIYORLAR, TELAŞ BUDUR…”

Esenler Saadet Partisi seçim startını verdi. Kahvaltılı basın toplantısında İBB Başkanı adayı Necdet Gökçınar açıklamalarda bulundu; Bunları iktidar yapanlar, şimdi bunları bırakıyorlar, telaş budur. Bu seçim sonrası millet ya mutlu olacak veya sebze kuyruğuna geçecek…”

Toplantıda Saadet Partisi Esenler ilçe Başkanı Tuğrul Yalçınkaya kısa bir konuşma yaptı; “Büyükşehir seçimi oyların uygun kullanılmadığı gerekçesiyle iptal edildi. Engelli bir Demokrasi var. İki adayı zor kaldırabiliyor bu demokrasi. Yetmiş parti var üç veya dört aday ancak var. Milli görüş hiçbir engel tanımaz. Bu toplantı ile beraber Yenilenen seçime dönük propaganda sürecini Esenler'de başlatıyoruz…”
 
İBB Başkan Adayı Necdet Gökçınar’da şunları söyledi; Medyanın ne kadar güzel bir şey olduğunu sizler yazdıklarınızla gösteriyorsunuz. Gazeteciler olarak.

Memleketin yeni bir seçim atmosferine sokulması hukuksuz mudur hukuksuzdur. Bu süreçte gazetelere ve TV'lere çıkarılmamak hakkaniyete uygun değil. Özgürlükler konusunda söz eden kendini Silivri’de buluyor. Seviyeyi bir yere getirelim ondan sonra görüşelim. Geçmişte yapılan hatalardan dönelim.

Adalet, özgürlük, Evrensel insan hakları konusunda insanlarımızı uyarıyorum. Tarih yolculuğunda bizim nerede olduğumuzu herkes görebilir. Biz seçimde hakkı ne kadar temsil ettiğimize bakarız sırf oyumuz artsın diye değil. Hiç vazgeçmediğimiz bir davamız ve fikrimiz var. Matematik olarak ne durumdayız diye bir anket çalışması da olmadı. Sahada çalışıyoruz. Ancak bir baskı var. Yüz yüze teknik anket çalışması da yapıyoruz.

Seçimin sosyal tarafına gelirsek sokaklardayız. Geçen seçimde dolaşıyorduk, 31 Mart'a kadar tepkiler vardı. Sona doğru tükendi. Şimdi hayretle müşahede ediyoruz. Hava biraz yumuşadı. Mağduriyet seçimde kullanılacak bir kriter değil. Oy vermek için başka şeyler lazım. İnadına da oy verilmez, düşünerek bilerek oy verilir. İnanarak oy verilir. Zaten böyle oy verildiği için 17 yıl neler oldu hep birlikte yaşadık.

İBB’nin 26 milyar borcum var, bu ne aşkı ne sevdası. Sanki Yeşilçam'da film çeviriliyor. SP Güneş gibi doğuyor ve duruyor ortada. Hak yolunda durmanın semeresini mutlaka göreceğiz. Bunlara itibar etmeyiniz.

Araya Ramazan girdi. Bugünden itibaren haftalık periyotlarla sahada çalışmaya başlayacağız. Geçen seçimi yokla geçirdik. Hassasiyetle davranmadıkları için SP adayı yok dediler. Vatandaşlar televizyona baka baka, bakıp dinliyor bizi yok sanıyordu. Emin olamıyordu. Bunu tarih nasıl yazacak merak ediyorum.

Belediye Başkanı bir tane olur bunlar afişlerde hep yan yana. Millet hangisini seçecek. Bir seçim işte böyle geçti.
Şimdi azalmış bir tepki var. Geçmişte aldığımız tepkileri basına yansıtmadık. Bu memleket bu millet bizim dedik.
Siyasette çok eskimiş ve kullanıla kullanıla yıpranmış bir metottur rakibini yok sayma. Onu kullandılar. Şimdi ise Saadet Partili Kardeşlerimiz olduk. Teröristler lafı bir anda değişti. Hak yolunda olmayınca böyle komik hallere düşersiniz işte. Bir türlü tutturamıyorlar. Telaştan.

Bunları iktidar yapanlar, şimdi bunları bırakıyorlar, telaş budur…

Hep her şeye baka baka öyle zannedersiniz. Ama öyle değil. Kötü yönetildiğimiz için perişanız. Ve Bıçak Kemiğe Dayandı milletimiz artık onlara itibar etmeyecek…”
 
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
10-06-2019 13:56 - 1325 Okunma
Oy Kullan Sonuçlar
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda Site Haritası
 
Esenlerin Güçlü Sesi - Tüm hakları saklıdır 2014 ®