Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Künye Sitene Ekle Tüm Yazarlar
ESENLER İYİ PARTİ İLÇE BİR TÜRLÜ İ Yİ PARTİ PARTİ OLAMADI
Esenler İYİ parti ilçe % 90 nı x partiden gelme olduğundan İyi parti olamadılar.
Paylas

ESENLER İYİ PARTİ İLÇE BİR TÜRLÜ İYİ PARTİ  

             PARTİ OLAMADI

Esenler İYİ parti ilçe % 90 'ı x partiden gelme olduğundan İyi Parti olamadılar.

Yerel seçimlerde başlayan bu güne kadar süren % 90'ı x partiden gelenler arasındaki bu sebepsiz  tartışmalar sonucu 16-02-2020   2.Olağan kongreye taşıdılar.Bazıları parti içinde olan parti içinde kalır, bazıları ise birileri buna son vermeli her olumsuzluklar parti içinde kalırsa aynı konular devam edecek anlamına geliyor o halde bizlerin burada kalmamızın ne anlamı var dedi.

Pazar günü yapılan 2.olağan kongrede bazı üyeler bazı delegeler bizim parti iyiye gitmiyor bizlerin aklı ile dalga geçtiklerini düşünüyoruz. İl delege listesine baktığımızda yerel seçimlerde bizlerle alay edenler bizlerle dalga gecenlerin isimlerini gördük anladık ki il  ve ilçe yönetimlerin bizleri düşündükleri yok.

İl ya taraf tutuyor ya da ilçeden ne oluyor ne bitiyor haberi yok  o zaman il ne işe yarıyor? Bizleri yok hükmündemi  görüyorlar?

İl ilse birileri ilçeye hayırlı olsuna gelmeden evvel İlçeyi iyi araştırsın bizleri,de bulsun sorsun acıklayalım o zaman parti içinde olanlar parti içinde kalır sözlerini anımsarız bizler üyeyiz bizler delegeyiz. X partiden gelme değiliz ne o gruptayız ne bu gruptayız biz iyi partide siyasete başladık diye sitemde bulundular.

Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
17-02-2020 18:28 - 1603 Okunma
Oy Kullan Sonuçlar
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda Site Haritası
 
Esenlerin Güçlü Sesi - Tüm hakları saklıdır 2014 ®