Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Künye Sitene Ekle Tüm Yazarlar
Esenler MHP İlçe Başkanı Yılmaz’dan çok sert sözler!
MHP Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz bir basın bildirisi yayınlayarak çok sert sözler sarf etti.
Paylas

MHP’ye ve Liderimiz Devlet Bey’e muhalif hatta düşman olma noktasında ki sözde Türkçü/Milliyetçiler, bir zamanlar Ülkücüyüm diyenler/bilinen/tanınanlar ve yine sözde Atatürkçüler, hiçbiriniz neden kalkıp MHP ve Devlet Bahçeli’nin AK Parti’ye olan desteği sayesinde 20 bin, bebek katili hain imha edildi, FETÖ’nün tüm yapılanması bir günde darmadağın yapıldı, binlerce HDP’li, eş başkanları da dahil bölücülük suçundan hapiste, PKK/KCK şehir yapılanması toz duman oldu, FETÖ’nün bir çok militanı cezaevinde müebbet almış, bir çoğu kaçak durumda, 15 Temmuz darbe girişiminin en büyük mücadelecilerinden birisi de Devlet Bahçeli’dir, Anayasanın ilk dört maddesi değişmedi hala aynı niye diyemiyorsunuz?

EN GÜVENİLİR LİDER DEVLET BAHÇELİ

Kerkük’ten kaçan Barzani, PKK’dan temizlenen Afrin, ABD’nin bir yılda bitiremediği İŞİD’i bir günde silen Türk silahlı Kuvvetlerinin darbeye karşı olan orgenerallerin ve bazı askerlerin referansı Devlet Bahçeli niye demiyorsunuz? Cumhurbaşkanının en güvendiği Liderin Devlet Bahçeli ve yine en güvendiği teşkilatın MHP olduğunu niçin lanse edemiyorsunuz?

Devletin kadrolarında Milliyetçi/Ülkücülerin olmasının müsebbipi kutlu davamız ve liderimiz Devlet Bahçeli demek kanınıza mı dokunuyor? Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün muassır medeniyetler Ülküsünün Cumhur İttifakı protokolünde olması mı? Yoksa İ’LAY-I KELİMETULLAH davamızın olması mı zorunuza gidiyor, yoksa “Demirtaşla aynı şartlarda yarış” isteyen, “HDP Kürt siyasi hareketidir”diyen ablanız gibi sosyalizme mi evrildiniz? Ablanız yakında “yaşasın halkların kardeşliği, kahrolsun faşizm” diyerek bağırsa sizde mi bağıracaksınız? Marjinal solun ne kadar Ülkücü katlettiğini, askerimize polisimize kurşun sıktığını da mı unuttunuz?

KENDİNİZE GELİN SİLKİNİN

Bize katil diyen yayın organlarını okuya, okuya beyniniz bulanmış, Tayyip Erdoğan düşmanlığı değil bu ilerlemiş gaflet sendromu ihanete kıl payı kalanından. Kendinize gelin bir silkinin, Adana’da Hüseyin Sözlü’nün yerine Dev-Sol yani katil bir örgütün eski üyesi olan Zeydan’a mı oy vereceksiniz? İzmir’de Ülkücü katili bir babanın PKK seven oğluna mı destek olacaksınız? İstanbul, Ankara, Mersin, Manisa, Isparta gibi bir çok şehirde MHP ve AK parti kazanmasın diye HDP’yle aynı cephede mi olacaksın?

KASETLE GELENLER GİBİ NATO KAFALIMISINIZ?

Sözde NATO’ya karşı olan şimdi NATO’nun ve ABD’nin emir eri olmuş kasetle gelenler kadar mı NATO kafalısınız? Hani siz, biz olmasın diyoruz Türkiye’de, biz olalım sadece biz, tek vücut, tek yumruk yedi düvele tokat atanlar gibi birlik beraberlik içinde yaşayalım, yaşamasına da Türk milletine kurşun sıkanlarla hem hal olmuşsunuz, kalkıp utanmadan yok çözüm süreci yok Habur yok Oslo bilmem ne üzerinde MHP’ye saldırmakta neyin nesi?

AYNAYA BAK KENDİNİ GÖR

Önce bir aynaya bak kendini gör, sen evinde eşinin dizinin dibinde otururken, Milliyetçi/Ülkücüler can siper hane mücadele ediyordu çözüm sürecinde ve Türkiye bölünmez bir bütündür diye haykırıyordu. Sen ve senin gibiler o zaman da sessizdi unutmadık. Sahi hani diyordunuz ya “referandum da evet çıkarsa özerklik federasyon eyalet sistemi gelecek” ne oldu bölündük mü? Üç yıl geçmiş aradan bölünmenin aksine Suriye’de ve Irakta gövde gösterisi yapan Türk devleti çıkmış ortaya gurur duymanız gerekirken niye düşman gibi alay ediyorsunuz? Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Racu’da ki karargahını koruyan Türkmenlere yardımı geçtim, hiç teşekkür ettiniz mi? Yüzlercesi Şehit oldu hadi CHP’si, HDP’si, onları Esed düşmanı “Cihatçı katiller sürüsü” olarak nitelendirir hiç mi zorunuza gitmez bu?

EMİNİM İÇİNİZDE HALA KUTSAL DUYGU VARDIR

Türk milletini Alevi, Sunni diye ayırmaya, Türk, Kürt diye bölmeye kalkanlara daha ne kadar sabır edeceksiniz, tefekkürünüzde tevekkülünüzde sıkıntıda bilin yani, hani günahkar olsanız Eyvallah, yüce Allah affeder lakin hainliğe doğru son sürat gidiyorsunuz haberiniz olsun bunu yüce Allah’ta kulda affetmez, haberiniz varsa da yazıklar olsun der sizi de flu görürüz. Eminim içinizde ki vicdan denilen o kutsal duygu vardır hala ayaktadır sağlamdır da sonuçta Türk milletinin mensubusunuz “her şey aslına rücu eder” derler, CHP’nin gerçek sahipleri Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün askerleri özüne dönecek içinde ki komünistleri Moskova’ya, İP’in içinde ki samimi (kalan varsa) ablalarını kır atına bindirip Üsküdar’a süreceklerdir, sonra da Türkiye’nin büyüyüp Turan olmasına eminim ki katkı sağlayacaklardır. Velhasıl her şey bir kenara bölücülere olan kininiz, Cumhurbaşkanına olan kininizden daha ağır basacak ve mutlaka görüş ve düşünceleriniz bir gün elbet değişecektir..!

Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
03-03-2019 10:43 - 945 Okunma
Oy Kullan Sonuçlar
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda Site Haritası
 
Esenlerin Güçlü Sesi - Tüm hakları saklıdır 2014 ®