Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Künye Sitene Ekle Tüm Yazarlar
Esenler CHP Yönetimi ve CHP Milletvekilleri Kahvaltıda Buluştu
Esenler Kültür Merkezi’nde Cuma günü sabah 10.00 sıralarında düzenlenen kahvaltı etkinliği çok sayıda vatandaşın katılımı ile gerçekleştirildi. Esenler CHP İlçe Başkanı Bülent Ütebay’ın moderatörlüğünü yaptığı konuşmada katılımcılar İzmir Milletvekili Atilla Sertel, Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, 2.Bölge Esenler milletvekili Ali Şeker ve Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu idi.
Paylas

Atilla Sertel konuşmasında Otizmli çocuğu olan annenin sorusuna da yer verdi. Sertel İzmir’de otizmli bireyleri topluma kazandırmak amacıyla cafeler açtıklarını ve bu uygulamayı İstanbul geneline yaymayı amaçladıklarını dile getirdi. Bülent Tezcan konuşmasına ‘’bugün Cuma yarından sonra Pazar her  şey çok güzel olacak’’ cümlesiyle başladı. Tezcan 31 Mart’ta milletin iradesini tanımayanlara karşı halkımız 23 Haziran da sandıkta iradesine sahip çıktığını göstermeli dedi.

Ali Şeker konuşmasında seçimin iptalindeki gerekçeli kararın açıklanmamasını demokrasiye saygısızlık olarak nitelendirdi. Şeker, ‘’siyasetçinin görevi insanların işsizlik, güvenlik, eğitim vb. sorunlarını çözmektir.’’ dedi.

Aykut Erdoğdu, Ekrem İmamoğlu hakkında karalama kampanyası yürütüldüğüne dikkat çekti. Vatandaşın seçimden sonra Ekrem İmamoğlu kazanırsa halka yapılan yardımların kesileceğine dair söylemler olduğuna yönelik sorusuna aksine yardımların artacağı şeklinde yanıt verdi.

Veli Ağbaba konuşmasında Türkiye de algı ve gerçek kavramlarının yer değiştirdiğini belirtti. Tarihin okuyarak değil, televizyondan dinleyerek öğrenildiğini bu yüzden de algı ve olgunun yer değiştirdiğini dile getirdi.

 

Esenler halkının ve Esenler’deki dernek başkanlarıyla üyelerinin de katılım sağladığı etkinlik vatandaşların sorularının cevaplanmasının ardından sona erdi.

Haber:Gülcan İBİÇ-Akif GÜLER

Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
22-06-2019 12:48 - 1250 Okunma
Oy Kullan Sonuçlar
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda Site Haritası
 
Esenlerin Güçlü Sesi - Tüm hakları saklıdır 2014 ®