Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Künye Sitene Ekle Tüm Yazarlar
Esenler CHP’den alternatif 30 Ağustos kutlaması
CHP Esenler İlçe Başkanlığı öncülüğünde İYİ Parti ve Demokrat Parti, 30 Ağustos Zafer Bayramının 97’inci yıl dönümü dolayısıyla Dörtyol Cumhuriyet meydanında alternatif kutlama töreni düzenlendi.
Paylas

CHP Esenler İlçe Başkanlığı öncülüğünde İYİ Parti ve Demokrat Parti, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97’inci yıl dönümü dolayısıyla Dörtyol Cumhuriyet meydanında alternatif kutlama töreni düzenlendi.

CHP Esenler İlçe Başkanı Bülent Ütebay, İYİ Parti Esenler İlçe Başkan Yardımcısı Necdet Naz ve Demokrat Parti Esenler İlçe Başkanı Satılmış Kandemir, ve beraberindeki parti üyeleri ilk olarak Atatürk Anıtı’na çelenk sundu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından siyasi parti temsilcileri günün 30 Ağustos Zafer Bayramı dolasıyla birer konuşma yaptılar.

ATATÜRK TEKRAR MEYDANA GELECEK

CHP Esenler İlçe Başkanı Bülent Ütebay, “Geçen yıl 10 Kasım 2018’de burada yaptığım konuşmamda Mustafa Kemal Atatürk’ün bu zihniyet tarafından bilerek ve maksatlı bir şekilde Dörtyol Cumhuriyet meydanının bir köşesine atıldığını, bende size bir daha ki kutlamaları 10 Kasım 2019’da Dörtyol Cumhuriyet meydanında yapacağız demiştim. Ekrem İmamoğlu ile yaptığım görüşmede meydanın yeniden düzenleneceğini Atatürk büstünün tekrar Cumhuriyet meydanına taşınacağını söyledi. Ayrıca meydan yeni düzenleme ile ağaçlandırılarak 10 Kasım’daki kutlamaya kadar hazır hale getirilecek” dedi.

Daha sonra CHP tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Dörtyol Cumhuriyet meydanına açılan standda vatandaşlara bayrak ve balonlar dağıldı.

Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
30-08-2019 13:34 - 1067 Okunma
Oy Kullan Sonuçlar
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda Site Haritası
 
Esenlerin Güçlü Sesi - Tüm hakları saklıdır 2014 ®