Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Künye Sitene Ekle Tüm Yazarlar
Esenler Atışalanı Anadolu Lisesi TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI Düzenledi
2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı'nda gerçekleştirdiğimiz 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı'nı birbirinden güzel 17 projemiz 25-26 Kasım tarihlerinde okulun giriş katında açtıkları sergi ile gerçekleştirdiler
Paylas

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı'nda gerçekleştirdiği 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı'nı birbirinden güzel 17 projemiz ile başarılı bir şekilde tamamlandı.

Görev alan öğretmenler aylar boyunca öğrencileriyle birlikte çalıştıkları projelerinin sunumunu 25-26 Kasım tarihlerinde okulun giriş katında açtıkları sergi ile gerçekleştirdiler.

Açılışa gelen Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Nurettin Aras', şube müdürleri Nurettin Esirkiş, Güven Pehlivan, Atay Ertem  ve veliler katıldı.

lise öğrencileri kodlama ile akıllı trafik lambaları tasarımı, atık yağlardan biyo dizel elde edilmesi, topraksız bitki tarımı, evsel atıklardan metan gazı elde edilmesi, 3D hologram tasarımları gibi pek çok bilimsel projeyi başarı ile sunmuştur.

Başta farklı fikirleri tasarım haline getiren  kıymetli öğrencileri, sonrasında ise  okul müdürü Zafer Demir'i Projede 1 yürütücü ve 8 öğretmen görev almış. Toplam 54 öğrenci faal çalışmış. Projede görev alan öğretmenler Sevgi Torun, Sema Bal, Merve Eren, Aslı Bilge Karakaş, Selma Tunca, Sadık Bulut, Enes Buğutekin ve S.Sırrı Bağrıyanık` litroshaber ve Esentv ailesi olarak tebrik ediyoruz.

 

Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
26-11-2019 18:53 - 22815 Okunma
Oy Kullan Sonuçlar
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda Site Haritası
 
Esenlerin Güçlü Sesi - Tüm hakları saklıdır 2014 ®