Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Künye Sitene Ekle Tüm Yazarlar
ESDEF’in geleneksel iftarında Dernekler bir araya geldiler.
ESDEF’in geleneksel olarak düzenlediği ve bu yıl 9.’ncusu yapılan iftar programına katılım yine yüksek oldu
Paylas

İftar programının Moderatörlüğünü Kemal Sargın‘ın yaptığı Esenler Dörtyol Meydanı Anadolu Sokağı’ndaki yemeğe siyasi partiler, dernekler ve her İl’den vatandaşların katıldığı iftar programı samimi bir ortamda gerçekleşti.

Yemekten önce selamlama konuşması yapan ESDEF Başkanı Cuma Helvacı, destek ve katılımlarından dolayı Siyasi Parti temsilcilerine, STK’ların Başkanlarına, Mahalle Muhtarlarına, Yerel Basına, İş adamlarına ve iftar programının düzenlendiği Esenler Dörtyol Meydanı Anadolu Sokağı’ndaki etkinliğe desteklerinden dolayı Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya teşekkür ederek, birlik ve beraberliğimizin bu iftar yemeği vesilesiyle daim olmasını temenni etti.

Esenler Belediyesi adına Belediye Başkan Yardımcısı Osman Gökçebaş’ta programda yaptığı konuşmada, “Mübarek ramazan ayı içerisinde ESDEF  çatısı altında STK temsilcileri ile iftarda bir araya gelmekten memnuniyet duyuyorum. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın.” dedi.

Programa Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Osman Gökçebaş, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, MHP Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz, CHP Esenler İlçe Başkanı Bülent Ütebay, Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanı Tuğrul Yalçınkaya,  İYİ Parti Belediye Meclis üyesi Lütfü Kahveci, Esenler Esnaf Odası Başkanı Şükrü Şahin, İSKİ Esenler Şube Müdürü İsmail Ambar, Muhtarlar, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Yerel Basın mensupları Esenler Gündem İnternet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sait Yılmaz, 1. Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ömer Kahveci,  Esenler Litros Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi İsmail Danış, Gazete Esenler İmtiyaz Sahibi Hasan Gürsoy, Son Dakika Esenler İnternet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Suat Türkoğlu ve 7/24 Haber İmtiyaz Sahibi Hüseyin Koç katılarak iftar programının takip ettiler.

Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
17-05-2019 11:51 - 648 Okunma
Oy Kullan Sonuçlar
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda Site Haritası
 
Esenlerin Güçlü Sesi - Tüm hakları saklıdır 2014 ®