Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Künye Sitene Ekle Tüm Yazarlar
CHP VE İYİ PARTİ BELEDİYE’DE ORTAK ADAY MUSTAFA YILMAZ’I TANITTI
Esenler Gürses Düğün salonunda Chp ve İyi Parti belediye’de ortak adayı Mustafa Yılmaz’ı parti üyelerine ve halka tanıttı.
Paylas

Esenler Gürses Düğün salonunda CHP ve İyi Parti belediye’de ortak adayı Mustafa Yılmaz’ı parti üyelerine  ve halka tanıttı.

Aday tanıtım programına CHP Esenler İlçe Başkanı Bülent Ütebay, İyi Parti Esenler İlçe Başkanı Recep Özkan, İyi Parti ve CHP Meclis üyesi aday adaylarının ve parti üyeleri ve halkın katılımıyla gerçekleşti.

CHP Esenler İlçe Başkanı Bülent Ütebay, İyi Parti İstanbul İl Başkanı Mehmet Satuk  Buğra KAVUNCU, İyi Parti İlçe Başkanı Recep Özkan konuşmalarında partilerinin ittifakına değinerek, aday Mustafa Yılmaz’a olan memnuniyetlerini dile getirdi.Daha sonra kürsüye çıkan Esenler Belediye Başkan Adayı Mustafa Yılmaz konuşmasında ‘’Esenler bu birliğe layıktır.Hep birlikte hoş bulduk…Esenler’ de bunca yoksulluk ve işsizlik kol gezerken ben masamda oturamazdım...Şimdi köklü ve örgütlü parti ile ortak değerlerimiz , sevdamız ve aldığımız güç ile birlikte yürüyoruz.’’ Dedi.

Mustafa YILMAZ Kimdir?

Aslen Sivaslı olan Mustafa Yılmaz 1982 Esenler doğumludur, ilk ve orta öğrenimini sırasıyla Atışalanı İlk okulu, Yunus emre İlköğretim okulu ve İbrahim Turhan Lisesinde tamamlamıştır.2005 yılında  Lisans öğrenimini Çanakkale’nin Biga ilçesinde 18 Mart Üniversitesi Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi  Uluslararası ilişkiler bölümü ile tamamlamıştır.

2006 yılında vatani vazifesini tamamlamış ve aile kurmanın toplumdaki önemini genç yaşta idrakine vararak evlenmiş ve bugün 3 çocuk babasıdır.

2006 yılında gümrük müşavirliği mesleğini icra etmeye başlayan YILMAZ , 2010 yılında kendi şirketini kurmuştur. 2011 yılının sonlarına doğru lojistik sektöründe de kendisine yer bulan YILMAZ uluslararası lojistik hizmeti veren şirketini kurmuştur. 

2012 yılında aktif siyasete başlayan YILMAZ 25. Dönem ve 26. Dönem Milletvekilliği genel seçimlerinde İstanbul2. Bölge Milletvekili adayı olmuştur.

 

 Kasım 2018’de tekrar aktif siyasete atılan YILMAZ, İYİ Parti Esenler İlçe Başkanlığı yönetim kurulu asil üyesi olarak görev almaya başlamıştır.

Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
10-02-2019 14:18 - 24474 Okunma
Oy Kullan Sonuçlar
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda Site Haritası
 
Esenlerin Güçlü Sesi - Tüm hakları saklıdır 2014 ®