Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Künye Sitene Ekle Tüm Yazarlar
Cemal Kaya Başkan Adaylığını Açıkladı
CHP Esenler ilçe kongrelerine sayılı günler kala, ilçe başkanlık yarışı kızıştı…CHP Esenler’in siyasi duayenlerinden geçmişte ilçe başkanlığı ve partisinin değişik kademelerinde görev ve sorumluluk üstlenen Cemal Kaya, bu ulvi göreve adayım dedi.
Paylas

CHP Esenler Fatih Mahallesi, mahalle delegelerinin düzenlediği sabah kahvaltısına davet edilen Cemal Kaya, kahvaltı sonrası ilçe başkanlığına aday olduğunu gerçekleştirdiği bir açıklamayla duyurdu. CHP’lilerin katıldığı açıklamada eski Belediye Meclis Üyesi Yüksel Kılıç ve Fatih Mahallesi delegeleri katıldı.CUMHURİYET HALK PARTİSİ ESENLER’DE OY KAYBETTİ”
KAYA, “Bana verdiğiniz bu güçle önümüzdeki kongrede ilçe başkanı adayı olduğumu büyük ailem olarak gördüğüm siz partililerimin huzurunda açıklamaktan gurur duyuyorum. Cumhuriyet Halk Partisi’nin Esenler’de kan kaybettiği,  oy kaybettiği ortada bu duruma sessiz kalmamak ve yeniden toparlanmak için tarafına yaptığınız “Adayımız ol” teklifini parti görevi kabullenerek aday olduğumu açıklıyorum. Menfaatleri ve egolarıyla aday olmuş birisi olarak değil, sizlerle sosyal demokrasinin kurallarını işletmek, kimseleri ötekileştirmeden, el ele vererek girilen bu girdaptan çıkmak, partimizi yerelde ve genelde iktidar yapmak için aday oldum.

“NE KİMSEYE BAŞIMI EĞDİM, NE DE BANA İNANANLARIN BAŞINI EĞDİRDİM”
KAYA, “Esenler’de Cumhuriyet Halk Partisi’nin üzerindeki ölü toprağını serpenlerin dinlenmeye ihtiyacı var. Buradan kimseyi eleştirmek, karalamak gibi bir düşüncem yok. Bu bir bayrak yarışıdır, bana yüklediğiniz bu sorumluluğu yerine getirmek görevimdir. Güçlü ve örgütlü yapıyı kurmak ilk işim olacak.  Sizlerle yani bu partinin gerçek sahipleri ile birlikte ilçemizi yöneteceğiz, birlikte sorunları çözeceğiz.

 Öncelikle partimizin her kademesinde göreve talip olan tüm arkadaşlarıma kongre sürecinde başarılar dilerim. Her zaman üyesi olduğum ve üyesi olmaktan gurur duyduğum partimin menfaatleri uğruna çalıştım, bundan sonrada birlikte ve sizlerin vereceği güçle çalışacağım. Siyasi yaşamım boyunca her zaman birlik, beraberlik, sevgi ve saygıyı ön planda tuttum. Ne kimseye başımı eğdim, ne de bana inananların başını eğdirdim” dedi. 
 

Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
01-12-2019 12:46 - 20007 Okunma
Oy Kullan Sonuçlar
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda Site Haritası
 
Esenlerin Güçlü Sesi - Tüm hakları saklıdır 2014 ®