Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Künye Sitene Ekle Tüm Yazarlar
Berkay'dan Abdülkadir Selvi'ye tokat gibi yanıt!
15 yaşındaki Berkay'ı hedef göstermişti... Berkay'dan Abdülkadir Selvi'ye tokat gibi yanıt!
Paylas

Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde Ekrem İmamoğlu'nun seçim kampanyası sırasında "Ekrem abi, herşey çok güzel olacak" sözleriyle gündeme gelen ve "Her Şey Çok Güzel Olacak" sloganının yaratıcısı olan 15 yaşındaki Berkay Gezgin'i hedef gösterdi.

'HER ŞEY GÜZEL OLACAK'

Hürriyet gazetesindeki köşesinde "İstanbul seçimlerine Berkay isimli gencin, 'Her şey çok güzel olacak' sözü damgasını vurmuştu" diyerek konuyu gündeme getiren Abdülkadir Selvi, "Herhangi bir imada bulunmak gibi bir düşüncem yok. Ama 15 Temmuz gecesi Mehmet Dişli’nin “Başıma geç, Kenan Evren ol” teklifine sert tepki gösteren Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar darbeciler tarafından derdest edilmişti. Hulusi Akar orada da darbecilere yaptıklarının yanlış olduğunu ve başarısız olacaklarını söylüyor. Bunun üzerine Ömer Faruk Harmancı darbe bildirisini uzatıp “Bunu okuyun, imzalayın. Her şey güzel olacak” diyor. Akar imza atmıyor ve “Kendinizi ne zannediyorsunuz, siz kimsiniz, başınız kim, kıçınız kim. Yeterince batağa saplandınız, hiç olmazsa bir erkeklik gösterip burada kesin” diye  tepki gösteriyor. Tabi işin sonunda  her şey güzel oluyor ama darbeciler açısından değil" ifadelerini kullandı.

"İNSANDA BİR PARÇA UTANMA OLUR"

Abdülkadir Selvi'nin FETÖ elebaşı Fethullah Gülen ile çektirdiği fotoğrafını ve yazısının ilgili bölümünü paylaşan gazeteci Barış Yarkadaş, "Günün UTANÇ yazısı yine Abdülkadir Selvi'den... AKP'ye yaranabilmek için ne yapacağını şaşırmış. Yazıyı okurken, Selvi'nin yerine utandım. CHP ve İmamoğlu'nu kötüleyebilmek için 15 yaşındaki Berkay'ın sözlerini bile FETÖ'ye bağlamış... İnsanda bir parça da olsa utanma olur" ifadelerini kullandı.

"ATATÜRK'ÜN İZİNDE İLERLEYEN BİR TÜRK GENCİYİM"

Abdülkadir Selvi'nin hedef gösterdiği 15 yaşındaki Berkay Gezgin de bir açıklama yaparak, "Daha önce FETÖ ile fotoğrafları bulunan yazar Abdülkadir Selvi'nin yazısında beni ve FETÖ'yü yan yana getirmesi son derece trajikomik. Ben her gün ilkokulda Andımızı okuyarak büyümüş ve içinde vatan sevgisi maksimum düzeyde olan bir Türk genciyim" ifadelerini kullandı.

Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
16-07-2020 18:03 - 1050 Okunma
Oy Kullan Sonuçlar
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda Site Haritası
 
Esenlerin Güçlü Sesi - Tüm hakları saklıdır 2014 ®