Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Künye Sitene Ekle Tüm Yazarlar
Atışalan’lılar Beceren Ailesinin İftarında Buluştu
Atışalanı Derneği ve Beceren ailesinin 01.06.2019 Cumartesi günü düzenledikleri iftar yemeğini Köy içi meydanında yoğun katılımla gerçekleştirdi
Paylas

Atışalanlı Beceren Ailesi, yıllarca bir arada yaşadığı komşularını, akrabalarını, eş ve dostlarını verdiği bu muhteşem iftar yemeğinde buluşturdu. Köy içi meydanında kurulan iftar masaları doldu taştı, iftara katılanlar okunan kuran tilavetinden sonra ve okunan ezanla iftarlarını açtılar. Birbirleri ile kaynaşan ve hasret gideren Atışalanlılar İftarı veren Beceren Ailesine teşekkür ettiler, Allah kabul etsin dediler. Küçükler büyüklerin ellerini öptüler Ramazan Bayramını kutladılar.

Mümin Turan,” Bayramımız Barışa ve İnsanlığa Huzur Getirsin”
Atışalanı Köyü Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği eski başkanı Mümin Turan, İftar sonrası yaptığı açıklamasında: “Bugün burada hep beraber gönül buluşmasında değerli hemşerilerim ve davetlilerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Müslümanların kendisiyle yüzleştiği, kendisini yenilediği, iç dünyasını tazelediği Ramazan ayının sonuna yaklaştık. Ramazan ayı müminleri değiştirmek ve dönüştürmek üzere gelen rahmet ayı, bereket ayı ve mağfiret ayıdır. Bizi böyle bir aya kavuşturan Rabbimize sonsuz hamdüsenalar olsun. Bu vesile ile önümüzdeki Ramazan Bayramınızı kutluyor ve İslam alemine, özellikle bölgemize birlik, barış ve insanlığa huzur getirmesini Yüce Rabbimden niyaz ediyorum” dedi.

Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
02-06-2019 07:11 - 571 Okunma
Oy Kullan Sonuçlar
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda Site Haritası
 
Esenlerin Güçlü Sesi - Tüm hakları saklıdır 2014 ®