Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Künye Sitene Ekle Tüm Yazarlar
10 YILIN KALABALIĞI- CEMAL KAYA ADAYLIĞI- CHP İLÇE BİNASINA DELEGELER SIĞMADI
CHP Esenler İlçe Başkanlığına adaylığını açıklayan Cemal Kaya; “ Birlik ve beraberliğin sağlanması ve Esenler’de partinin ayağa kaldırılması için adayım”dedi.
Paylas

CHP Esenler İlçe Başkanlığına adaylığını açıklayan Cemal Kaya; “ Birlik ve beraberliğin sağlanması ve  Esenler’de partinin ayağa kaldırılması için adayım”dedi.CHP Esenler İlçe Merkezi’nde delegelerle bir araya gelerek adaylığını açıklayan Cemal Kaya neden aday olduğunu izah etti;

 “CHP'nin her kademesinde görev alarak uzun yıllar siyaset yaptım. Belediye başkanı adayı oldum, iki dönem ilçe başkanlığı yaptım, belediye meclisi üyeliği yaptım, milletvekili aday adaylığı yaptım. Bu görevlere hep ekip arkadaşlarımın önerisiyle geldim. Parti görevi kabul ettim. Partimin kazanması için çalıştım.Bu kongre sürecinde de partililerimiz ve ekip arkadaşlarımız benim aday olmam yönünde  ısrarcı oldular. Çünkü partimiz dört yıllık süreçte yapılan seçimlerde ivme kaybetti. Oy oranımızı artıramadık. İlçe başkanımız gayret içinde oldu. Ancak bu gayreti oylarımızı yükseltmeye yetmedi. CHP’nin Esenler’de kan kaybettiği, oy kaybettiği ortada. Biz bu duruma sessiz kalmamak ve yeniden toparlanmak için bir araya geldik. Bu seçim istatistiklerini değerlendirdiğimizde bir şeylerin yürümediğini gördük. Ve aday olmaya karar verdik.

Bu benim adaylığım bir ayrışma değil. Biz ilçe başkanına iki dönem destek verdik. Listesini destekledik. Çalışmadı diyemem ama yeterli olmadı. Onun için bir kan değişikliği lazım.
Sizlerden kavgaların gürültülerin ortadan kalkması, birlik ve beraberliğin sağlanması ve Esenler’de partinin ayağa kaldırılması için bir dönemliğine yetki istiyorum…”

Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
10-12-2019 08:08 - 1210 Okunma
Oy Kullan Sonuçlar
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda Site Haritası
 
Esenlerin Güçlü Sesi - Tüm hakları saklıdır 2014 ®