Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Künye Sitene Ekle Tüm Yazarlar
Ülkü Ocakları'dan Örnek Davranış
Esenler Ülkü Ocakları Başkanı Cüneyt Erdoğan Esenler Halkına bir Bayram mesajı yayınladı; Bayram günleri, insanlarımızı birbirine yaklaştıran, aynı düşünce ve duygularla buluşturan, topluma, umut, sevgi veren, birlik ve dirliği sağlayan özel günlerdir.
Paylas

Esenler Ülkü Ocakları Başkanı Cüneyt Erdoğan Esenler Halkına bir Bayram mesajı yayınladı; Bayram günleri, insanlarımızı birbirine yaklaştıran, aynı düşünce ve duygularla buluşturan, topluma, umut, sevgi veren, birlik ve dirliği sağlayan özel günlerdir. Bu düşünce ve duygularla, başta tüm Türk ve İslam alemi olmak üzere değerli Esenler'li hemşerilerimin mübarek Kurban Bayramını kutlar, bayramın milletimize ve tüm insanlığa huzur, barış ve mutluluk getirmesini temenni ederim...dedi.

Bayram ziyaretlerine özen gösteren Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı bir etkinliğe daha imza attı. 

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Sinan Ateş; "Ankara Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü"ne bağlı "Ankara Saray Çocuk Evleri Sitesi"ni ziyaret etti. Son dönemde çocuklara yönelik gerçekleştirdiği faaliyetler ile adından söz ettiren Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, Kurban Bayramı arifesinde yetim çocukları unutmadı. Ankara Saray Çocuk Evleri Sitesini ziyaret eden Genel Başkan Sinan Ateş, buradaki çocuklarla sohbet edip bayramlarını kutladı. Çocuklarla keyifli bir sohbet gerçekleştiren Ateş, geçtiğimiz günlerde Ülkü Ocaklarının çocuklara yönelik çıkardığı "Çocuklar için Kutadgu Bilig" kitabını hediye edip çocuklara çikolata ikram etti. Ziyaret sonrası kurum müdürü Fahri Ertekin'e teşekkür eden Sinan Ateş "Yetim çocuklarımız bizim evlatlarımız ve toplumumuzun en önemli yapı taşlarındandır. Hadis-i Şerifte ifade edildiği gibi 'Bir kimse sırf Allah rızası için bir yetimin başını okşarsa elinin dokunduğu her saç teline karşılık ona sevap vardır.' Bu şuurla hareket edip ziyaretlerimizi sıklaştıracağız. Ayrıca bu evlatlarımız için eğitim faaliyetlerimizi ve sosyal sorumluluk projelerimizi artıracağız. Bizim için bu evlatlarımıza yönelik yapılacak olan çalışmalar bir faaliyet değil, gönülden gelen bir zorunluluktur." ifadelerini kullandı.

HABER:ESRA  KOCAMAZ

Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
11-08-2019 09:14 - 1202 Okunma
Oy Kullan Sonuçlar
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda Site Haritası
 
Esenlerin Güçlü Sesi - Tüm hakları saklıdır 2014 ®