Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Künye Sitene Ekle Tüm Yazarlar
'Çocuk istismarı'ndan tutuklanan şeyhin Melih Gökçek ve Kadir Mısıroğlu ile fotoğrafı çıktı
Çocuk istismarı'ndan tutuklanan Uşşaki tarikatı şeyhi Fatih Nurullah'ın, eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve Atatürk düşmanı Kadir Mısıroğlu ile fotoğrafları ortaya çıktı.
Paylas

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek'in, 12 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda suçundan tutuklanan Uşşaki tarikatı lideri Fatih Nurullah ile fotoğrafı ortaya çıktı. Fotoğraf, sosyal medyada "Kimler, kimlerle birlikte" yorumuyla eleştirildi.

Sosyal medyada eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in, 12 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda suçundan tutuklanan Uşşaki tarikatı şeyhi Fatih Nurullah ile fotoğrafı ortaya paylaşıldı. Fotoğraf, sosyal medyada "Kadere bak kimler, kimlerle birlikte", "Bu kim Melih Gökçek", "Yazsam hesap gitmekle kalmaz, Silivri'ye gönderirler" yorumuyla tepki çekti. 

Nurullah'ın Atatürk düşmanı Kadir Mısıroğlu ile de fotoğrafları ortaya çıktı. O fotoğrafta da, Nurullah'ın Mısıroğlu'nun dizinin dibinde oturduğu ve ona mikrofon tuttuğu görüldü.

NE OLMUŞTU?

“Hele bir İslam Devleti kurulsun, en güzel sarığı biz sarıp en güzel cübbeyi biz giyeceğiz” açıklamasıyla tartışma yaratan Uşşaki tarikatı şeyhi Fatih Nusrullah, müridinin 12 yaşındaki kız çocuğuna tacizden tutuklanmıştı. Tarikat üyeleri ise şeyhi şikayet eden babayı dövmüştü. 

Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
03-09-2020 08:14 - 1761 Okunma
Oy Kullan Sonuçlar
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda Site Haritası
 
Esenlerin Güçlü Sesi - Tüm hakları saklıdır 2014 ®